Japans Gravel Mino Sabi 5-10 mm
Japans Gravel Mino Sabi 5-10 mm
In de Japanse tuin worden voornamelijk 2 verschillende afmetingen gravel, grind of pebbles toegepast. Het kleinere gravel dat het water van de oceaan symboliseerd in de Japanse droge zen- of rotstuin, Karesansui. Dit gravel is wat scherper van vorm en daarom gemakkelijk in golfpatronen te harken.
Het grotere grind, eigenlijk pebbles of kiezels zijn ronder van vorm en wordt toegepast in grotere Japanse tuinen en als achtergrond voor lantaarns en Tsukubai opstellingen. Grotere pebbles worden ook gebruikts als vulling van de zogenaamde Sokkou, of goot, welke het regenwater van het dak af moet voeren.
• Herkomst: Japan
• Materiaal: Mino Sabi graniet
• Leeftijd: Onbekend
Volume: Per, 1000 Kg
Minibag bevat 350 liter, 0.35 m3 Gewicht rond de 500 KG
Bigbag bevat 1000 liter, 1.00 m3 Gewicht rond de 1500 KG
Veel items welke verkocht worden door Yokoso Japanese Gardens zijn afkomstig uit oude, afgebroken Japanse tuinen.
Het is dan ook niet vreemd wanneer een item enige slijtage vertoont in de vorm van krasjes, breukjes, verkleuringen, etc.
Het uiterlijk en het patina dragen sterk bij aan het karakter van het item. Check aub de foto's voordat over wordt gegaan tot aankoop.
Yokoso Japanese Gardens verzorgt het transport van de goederen worldwide en door-to-door.
De prijs van het item is echter exclusief de kosten voor transport.
Gebruik het contactformulier hieronder voor een prijsopgave.
▸
Voor een overzicht van de beschikbare materialen, zie "Knowledge Base" in het hoofdmenu.
In de maatvoering kunnen zich kleine afwijkingen voordoen. Vraag voor beschikbaarheid in overige afmetingen en materialen.
Gebruik ons contactformulier om uw wensen kenbaar te maken.
▸
Bewijs van authenticiteit is erg belangrijk waar het gaat om waardevolle antieke objecten. Onze specialisten taxeren uw object en leggen de waarde vast in een Certificaat van Echtheid. De herkomst en leeftijd van de objecten op deze website wordt aan ons doorgegeven vanuit Japan. Wij gaan ervan uit dat deze informatie correct is. Yokoso Japanese Gardens kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor mogelijk, foutieve of incomplete informatie.
Model: |
Breed: |
Diep: |
Hoog: |
Prijs: |
0801-0003 |
5 mm |
5 mm |
10 mm |
Eur Item is in bestelling |
|
 |
|
 |
Item is in bestelling
|
Koop Japanse Hibachi Tanuki met Deksel 0701-0100, Japanse Hibachi Tanuki met Deksel 0701-0100 te koop
Koop Japanse Antieke Stenen Schildpad Inclusief Houten Kist, Urashima Tarō 0701-0061, Japanse Antieke Stenen Schildpad Inclusief Houten Kist, Urashima Tarō 0701-0061 te koop
Koop Japanse Koi Karper Vaas Keramiek 0701-0040, Japanse Koi Karper Vaas Keramiek 0701-0040 te koop
Contact Yokoso Japanese Gardens