tuinontwerp, ontwerp japanse tuin, tuinarchitect, japanse hoveniers, japans steen

Japanse Poort voor de Pairi Daiza Dierentuin - Houtwerk en Architectuur (2024)


  • Pairi Daiza dierentuin traditionele Japanse poort architectuur
  • Pairi Daiza dierentuin Japanse poort bovenkant constructie dak
  • Pairi Daiza dierentuin authentieke houten Japanse poort
  • Pairi Daiza dierentuin deuren van de houten Japanse poort
  • Pairi Daiza dierentuin Japanse toegangspoort tot het park
  • Pairi Daiza dierentuin constructie van de houten Japanse poort
  • Pairi Daiza dierentuin Japanse poort gebouwd met traditionele Japanse houtverbindingen
  • Pairi Daiza dierentuin houten Japanse toegangspoort met houtverbindingen
  • Pairi Daiza dierentuin traditionele houten Japanse poort met authentieke Kawara dakpannen
  • Pairi Daiza dierentuin traditionele Japanse poort en dakconstructie met houtverbindingen
  • Pairi Daiza traditionele Japanse houten toegangspoort constructie in de dierentuin
  • Pairi Daiza dierentuin park toegangspoort in een authentieke Japanse stijl

Een grote authentieke Japanse poort voor de beroemde dierentuin Pairi Daiza in België
Vol trots presenteren wij hierbij onze nieuwste mijlpaal op het gebied van Japanese architectuur: Een grote traditionele houten poort voor Pairi Daiza, een beroemde dierentuin in België. In het jaar 2023 werd onze locatie in Boskoop bezocht door een delegatie van Pairi Daiza tijdens hun zoektocht naar authentieke Japanse stenen elementen voor een nieuwe sectie van het park dat ze aan het ontwikkelen waren gebaseerd op de vier grootste eilanden van Japan. We waren zeer vereerd dat wij hun team mochten adviseren en voorzien van de mooiste stukken voor hun fantastische project waaronder verscheidene stenen lantaarns, ornamentale Shikoku rotsen, een grote stenen brug en een antieke Pagode. Maar tijdens hun bezoek viel ze ook iets anders op, namelijk de traditionele Japanse poort die wij hebben ontworpen en gebouwd voor onze partner Bonsai Plaza aan de overkant van de straat. Na het zien van ons traditionele houtwerk waren ze erg onder de indruk, een groot compliment voor ons, en ze vroegen ons om een soortgelijke Japanse poort te ontwikkelen voor hun dierentuin, maar dan een stuk groter met afmetingen van 6 bij 4,5 meter. Dit zagen wij als een geweldige nieuwe uitdaging die we zonder twijfel aangingen!

Gebaseerd op de wensen en eisen is onze architect naar zijn tekentafel gegaan om een Japanse poort te ontwerpen die een mix vormde tussen ware traditionele esthetiek en meer moderne constructiemethodes. Nadat ons plan was goedgekeurd zijn onze getalenteerde houtwerkers begonnen met de constructie in onze eigen Yokoso werkplaats. Toen alles tot in detail was geperfectioneerd hebben we de grote traditionele poort geïnstalleerd in Pairi Daiza bij één van de ingangen naar de nieuwe Japanse themawereld: The Islands of the Rising Sun.

Het was ons een waar genoegen om Pairi Daiza te voorzien van een echte eyecatcher op het gebied van Japanse architectuur voor hun wereldklasse dierentuin. Onze diensten uitvoeren omringt door de bijzondere dieren, gevarieerd landschappen, en andere ongelooflijk mooie bouwwerker van over de hele wereld was een erg speciale ervaring. Het is zeker geen verassing dat Pairi Daiza al meerdere keren is uitgeroepen als de beste dierentuin van Europa.